Wedstrijden

Hoe word ik de best golfende grootvader?

CknlMRhWEAEzbM1 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ieder jaar organiseert de Stichting Old Grand-Dad een serie golfwedstrijden, waarbij in de afsluitende Landelijke Finale de Best Golfende Grootvader van dat jaar bekend wordt.

De serie wedstrijden begint bij de clubwedstrijd van iedere aangesloten golfclub. Inmiddels zijn dat 117 golfclubs.
De clubwedstrijd, waaraan alle donerende grootvaders van die club kunnen meedoen, wordt georganiseerd door de eigen Clubconsul.

Iedere aangesloten club is ingedeeld in een van de 8 regio’s.
Via een bepaalde verdeelsleutel worden de best eindigende grootvaders van iedere clubwedstrijd afgevaardigd naar de Regiowedstrijd van hun regio.
De Regiowedstrijd wordt georganiseerd door de betreffende Regioconsul in samenwerking met de Clubconsul van de baan waar de wedstrijd gehouden wordt.

Zo’n 80 grootvaders per regio strijden daar dan om de beste plaatsen die recht geven op deelname aan de Landelijke Finale.

Deze Landelijke Finale wordt steeds op een wisselende, mooie baan gespeeld, bij voorkeur centraal gelegen in het land.
De winnaar van de Landelijke Finale, waaraan ook weer ruim 80 grootvaders mee doen, levert aldus na deze spannende selectiereeks, de
Best Golfende Grootvader van Nederland op.

Naast de eeuwige roem, wordt winnaar's naam en golfclub gegraveerd in de Prestigieuze Old Grand-Dad Wisseltrofee en ontvangt hij de blijvende herrinnering in de vorm van de in fraai brons gegoten oude Melis.

De Eregalerij vanaf 1991

1991 Joop Meulenberg Brunnssummerheide
1992 C.J. Bierboom De Wouwse Plantage
1993 A. van Abswoude Zeegersloot
1994 Jan Goertz Rozenstein
1995 Jan Goertz Rozenstein
1996 C.J. Bierboom De Wouwse Plantage
1997 Frank Valk Berendock Wychen
1998 Fred Loudon De Pan
1999 Gerard Wessel Berendonck Wychen
2000 G.L. Janssen Rijk van Nijmegen
2001 Frank Valk Berendonck Wychen
2002 Henk van Holstein Leeuwenbergh
2003 J.v.d. Borne Midden Brabant
2004 Frans Kwak Burggolf Zoetermeer
2005 Theo Kras Burggolf Purmerend
2006 Leo Nootenboom Cromstrijen
2007 Ron van der Meer Rijk van Nijmegen
2008 Hans de Kok Flevoland
2009 Wong Ting Min Maartensplak
2010 Henk Horsten Prise d'Eau
2011 Sjef Vromans Prise d'Eau
2012 Victor Somers De Herkenbosche
2013 Fred Leyten De Oosterhoutse
2014 Rob van Hall Almeerderhout
2015 Theo van der Zwaan De Graafschap Lochem
2016 Jef Michielsen Princenbosch
2017 Peter Boonstoppel Rozenstein